کار در منزل فیلتر هوا

10 / 10
از 1 کاربر

اگر به دنبال کاری بی دردسر هستید ما به شما کار در منزل فیلتر هوا را پیشنهاد میکنیم شما با این کار بدون نیاز به کار در شرکت و یا کارخانه ای خاص میتوانید در منزل خود اقدام به تولید فیلتر هوا نمایید. کار در منزل فیلتر هوا تنها به یک دستگاه جمع و جور نیازمند است که شما میتوانید با صرف هزینه ای ناچیز آنرا خریداری و به منزل خود بیاورید و از آن پس به صورت هفتگی درامد مناسبی برای خود داشته باشید.

امروزه فیلتر هوا یکی از ضروری ترین لوازمی است که باید بر روی هر خودرویی  نصب شود. به دلیل آلودگی هوایی که در این سالها گریبان گیر شهر های بزرگی مثل تهران و اصفهان شده است همه ی ما موظف به رعایت کردن نکات ایمنی هستیم. یکی از این موارد ایمنی استفاده از فیلتر هوای مناسب بر روی خروجی آلایندگی های خودرو ها می باشد. این فیلتر هوا ها شاید قیمت چندانی نداشته باشند اما میتوانند تا حد قابل قبولی آلایندگی های خارج شده از خودرو را کاهش و در نتیجه به سالم ماندن هوای شهر ها کمک بزرگی نمایند.

کار در منزل فیلتر هوا

با توجه به اینکه دو کارخانه ی بزرگ تولیدی خودرو در حال حاضر در ایران مشغول به فعالیت هستند این امید میرود که با تولید فیلتر هوای خودرو در منزل بتوان قیمت نهایی تولید این محصول را کاهش و در نتیجه قیمت اصلی محصول در مقایسه با وارد کردن محصولات بی کیفیت مشابه از خارج کاهش داشته باشد و هم میهنان ما و همچنین دو کارخانه بزرگ تولید کننده خودرو ترغیب شوند که به جای استفاده از لوازم با کیفیت پایین خارجی از تولیدات جوانان ایرانی استفاده نمایند.

اینگونه است که اصل حمایت از تولید داخلی و همچنین اشتغال جوانان رعایت میشود و محصولات با کیفیت بالاتری در بازار عرضه میشود.

برای سفارش دستگاه تولید فیلتر هوا و دستگاه چین کن کاغذ میتوانید با شماره ارائه شده در بخش تماس با ما تماس گرفته و یا از قسمت محصولات در سایت اقدام به ثبت سفارش محصول نمایید.

برای کار در منزل فیلتر هوا شما می توانید با خرید دستگاه تولید فیلتر هوا از فروشگاه پارس متین، دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه آموزش نصب و راه اندازی به آدرس ثبت شده ی شما ارسال می شود. از آن پس کافیست با تهیه مواد اولیه فیلتر هوا اقدام به تولید فیلتر هوا در منزل نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :