فیلتر هوای یونی

فیلتر هوا دارای انواع متفاوتی است. فیلتر هوا یونی یکی از انواع فیلتر هوا است که به بار الکتریکی مولکول های هوا بستگی دارد. به طور معمول، این نوع فیلتر هوا ، یون هایی با بار منفی تولید می کند، که آنیون نامیده می شوند، و ذرات موجود در هوا را به مانند جریان الکتریسیته ساکن، جذب می کنند. زمانی که ذرات موجود در هوا با آنیون ها ارتباط برقرار کردند، دیونیزه شده و از جریان هوا حذف می شوند. این نوع فیلتر هوا اغلب در تصفیه هوای بخش تجاری استفاده می شود.

فیلتر هوای یونی

در واقع فیلتر هوای یونی یا الکترونیکی از بارهای الکتریکی برای جذب و حذف ذرات حساسیت زا و محرک استفاده می کند. اگر دستگاه دارای صفحات جاذب باشد، ذرات در سیستم به دام می افتند، در غیر این صورت در اتاق باقی می مانند و باید حذف شوند. نقطه ضعف این فیلتر هوا این است که بیشتر آنها مقدار کمی ازن تولید می کنند.

فیلتر هوا یونی معمولا در دستگاه های فیلتر هوا به همراه فیلتر هوا هپا حضور دارند. فیلتر هوا یونی از یک مولد یون منفی برای جذب آلاینده های هوا با بار مثبت استفاده می کند. زمانی که ذرات به هم می پیوندند، بیش از حد سنگین شده و از هوا می افتند. بهترین نکته در مورد فیلتر هوا یونی این است که این نوع فیلتر هوا در جذب دودهای موجود در هوا بسیار موثر است. از طرف دیگر ، اگر مشکل شما، گرد و غبار و یا سایر اجزای حساسیت زا هستند، این نوع فیلتر هوا برای شما خیلی ایده آل نیست زیرا نمی تواند تمام این اجزا را به طور کامل جذب کند. بزرگترین نگرانی در مورد فیلتر هوا یونی این واقعیت است که این فیلتر هوا ، ازن تولید می کند که در غلظت های زیاد می تواند خطرناک باشد. اگرچه بسیاری از کارخانه های تولید فیلتر هوا به این موضوع پرداخته اند. این نوع فیلتر هوا برخلاف فیلتر هواهایی مانند فیلتر هوا کاغذی ، در دستگاه فیلتر هوا مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر هوای یونی خرید فیلتر هوای یونی قیمت فیلتر هوای یونی فروش فیلتر هوای یونی انواع فیلتر هوای یونی خرید اینترنتی فیلتر هوای یونی فروش اینترنتی فیلتر هوای یونی بزرگترین عرضه کننده فیلتر هوای یونی برترین انواع فیلتر هوای یونی لیست قیمت فیلتر هوای یونی