فیلتر هوای کاغذی

فیلتر هوای کاغذی

برنامه اصلی برای فیلتر هوا ، تامین سوخت هوا برای موتور است. فیلتر هوا کاغذی به کارتریج فیلتر هوا انتقال داده شده سپس در نگهدارنده نصب میشود. ساخت کارتریج ها معمولا مستلزم این هستند که کاغذ به اندازه کافی برای متحمل شدن خود محکم باشد. یک کاغذ برای فیلتر هوا نیاز دارد که بسیار متخلخل باشد و وزنی حدود 100 تا 200 گرم بر متر مربع داشته باشد. به طور معمول، منحصرا خمیر فیبری که مقاوم است در فیلتر هوا استفاده می شود. کاغذ معمولا به منظور بهبود مقاومت در برابر رطوبت، مشبع است.

فیلتر هوای کاغذی

فیلتر هوای کاغذی یک انتخاب انحصاری برای تصفیه هوای موتور اتومبیل است زیرا این نوع فیلتر هوا ، کارآمد و تعمیر و سرویس دهی آن آسان است و همچنین مقرون به صرفه نیز است. اصطلاح "کاغذ" به عنوان پوشش میانی فیلتر هوا ، با کاغذ مورد استفاده برای نوشتن، بسته بندی و غیره متفاوت است. یک اعتقاد رایج در میان تنظیم کنندگان موتور، از طریق تبلیغات برای انواع فیلتر هوا غیر کاغذی به وجود آمده که فیلتر هوا کاغذی دارای جریان ضعیفی است و در نتیجه عملکرد موتور را محدود می کند. در واقع تا زمانی که یک فیلتر هوای کاغذی در اندازه مناسب برای برخورد با حجم جریان هوا استفاده شود در یک کاربرد مشخص به طور قابل توجهی با خاک پر می شود.

فیلتر هوا کاغذی خرید فیلتر هوا کاغذی قیمت فیلتر هوا کاغذی انواع فیلتر هوا کاغذی فروش فیلتر هوا کاغذی کاربرد فیلتر هوا کاغذی استفاده از فیلتر هوا کاغذی فیلتر هوا کاغذی در خودرو عرضه کننده فیلتر هوا کاغذی بزرگترین فروشگاه اینترنتی فیلتر هوا کاغذی فروش اینترنتی فیلتر هوا کاغذی خرید اینترنتی فیلتر هوا کاغذی