فیلتر هوای اسفنجی

فیلتر هوای اسفنجی

همانطور که قبلا نیز گفته شد فیلتر هوا دارای انواع مختلفی مانند فیلتر هوا هپا ، فیلتر هوا کربنی ، فیلتر هوا کاغذی و غیره است. که هر کدام از این انواع فیلتر هوا دارای کاربرد مشخصی هستند. قیمت فیلتر هوا نیز بسته به نوع آن متفاوت است. بنابراین در هنگام خرید فیلتر هوا باید به این نکات توجه کنید. فیلتر هوا اسفنجی یک فوم پلی اورتان مرطوب شده با روغن است که گاها به عنوان جایگزین فیلتر هوا در اتومبیل ها استفاده می شود. فوم در گذشته به طور گسترده در فیلتر هوا در موتورهای کوچک ماشین های چمن زنی و سایر تجهیزات استفاده می شد، اما امروزه فیلتر هوا کاغذی به طور وسیعی جایگزین این نوع فیلتر هوا در این تجهیزات شده اند.

فیلتر هوای اسفنجی

فیلتر هوای اسفنجی هنوز هم برای استفاده در کمپرسورهای هوا برای ابزارهای هوایی بیش از 5HP رایج و مرسوم هستند. بسته به درجه و ضخامت فوم استفاده شده، یک فیلتر هوای اسفنجی می تواند یک محدودیت جریان هوای حداقل و یا یا ظرفیت بسیار بالای گرد و خاک ارائه دهد. ویژگی های فیلتر هوای اسفنجی آن را به یک انتخاب محبوب برای استفاده در رانندگی های off-road (جاده های خاکی) و سایر کاربردهایی که دارای سطح بالایی از گرد و غبار هستند، تبدیل کرده است. با توجه به مسیر، گرد و غبار در فیلتر هوا اسیر شده، و مقادیر زیادی از گرد و غبار بدون محدودیت در جریان هوا به دام می افتند.

فیلتر هوا اسفنجی خرید فیلتر هوا اسفنجی انواع فیلتر هوا اسفنجی قیمت فیلتر هوا اسفنجی فروش فیلتر هوا اسفنجی کاربرد فیلتر هوا اسفنجی فیلتر هوا از نوع اسفنجی استفاده های مختلف از فیلتر هوا اسفنجی بزرگترین فروشگاه فیلتر هوا اسفنجی