پرسش های متداول در زمینه فیلتر هوا

10 / 10
از 1 کاربر

پرسش های متداول در زمینه فیلتر هوا

در این بخش از مقالات فیلتر هوا قصد داریم به عمده ترین و رایج ترین سوالات شما عزیزان در مورد فیلتر هوا پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا چیست؟ این دستگاه همانطور که مشخص است، دستگاهی برای چین کردن کاغذ فیلتر هوا است. بدین صورت که در ابتدای این دستگاه، رول کاغذ مورد استفاده برای فیلتر هوا را نصب می کند و در انتها کاغذ چین شده تولید می شود.

دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU چیست؟ این دستگاه که یکی از دستگاه های مورد استفاده در تولید فیلتر هوا است، به طور اتومات ، وزن ایزوپلی موجود در فوم PU را بررسی می کند و سپس به صورت اتوماتیک و یا دستی آن را به داخل قالب فیلتر هوا تزریق می نماید.

آیا نیاز به خرید هر دو دستگاه چین کن کاغذ و تزریق تولید فیلتر هوا PU به منظور راه اندازی خط تولید فیلتر هوا وجود دارد؟

 در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر. به منظور ساخت فیلتر هوا و راه اندازی خط تولید فیلتر هوا بسته به نیاز شما می توان هر دو دستگاه و یا تنها یکی از آنها را تهیه کرد.

سطح لازم برای راه اندازی خط تولید فیلتر هوا با دستگاه های مختلف چقدر است؟ برای هر یک از این انواع خط تولید، چند نفر نیروی کار لازم است؟

دستگاه چین کن کاغذ اتوماتیک : به منظور نگهداری از این دستگاه و مواد اولیه مورد نیاز برای فیلتر هوا به مدت یک هفته نیاز به مسافتی معادل 40 مترمربع و یک نیروی کار است.

دستگاه کاغذ چین کن نیمه اتومات : سطحی برابر با 40 متر مربع و نیروی کاری معادل دو نفر

دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU اتوماتیک : فضایی معادل 80 متر مربع با سه نیروی کار

دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU نیمه اتوماتیک : سطحی برابر با 80 متر و چهار نیروی کار

دلیل تفاوت قیمت دستگاه های فیلتر هوا چیست؟ در بازار ایران دستگاه های زیادی برای ساخت فیلتر هوا وجود دارند. اما در برخی مواقع افراد سودجو با به کارگیری تجهیزات بی کیفیت و چینی در تولید فیلتر هوا اقدا م به فروش دستگاه فیلتر هوا با قیمت پایین و با کفیت بسیار کم می نمایند. تفاوت قیمت دستگاه های فیلتر هوا به موجب کیفیت آنها است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :