فیلتر هوا موتور سیکلت

10 / 10
از 1 کاربر

فیلتر هوا موتور سیکلت

اساسا سه نوع فیلتر هوا برای موتور سیکلت وجود دارد. بسته به نوع موتور سیکلت، یکی از این سه نوع فیلتر هوا برای موتور سیکلت مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش قصد داریم این سه نوع فیلتر هوا را برای شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

فیلتر هوا فوم روغنی موتورسیکلت

استفاده از این نوع فیلتر هوا در موتورهای کراس بسیار مشهود است. در این نوع موتورها فیلتر هوا با روغن عمل می کند و فوم تنها نقش ساپورت و پشتیبانی از روغن را دارد. برای بهبود عملکرد فیلتر هوا شما باید به فوم در فیلتر هوا روغن بزنید. برای تمیز کردن این نوع فیلتر هوا، آن را چندین بار در حلال شستشو دهید.

فیلتر هوا پارچه ای موتور سیکلت

این فیلتر هوا موتورسیکلت ، دارای یک ساختاری مشابه کاغذ است که در داخل یک فلز قرار گرفته است.عملکرد آنها بسیار عالی است و اجازه می دهد تا هوا به خوبی جریان پیدا کند. این نوع فیلتر هوا دارای یک روغن مخصوص است که توسط سازنده آن توزیع می شود. برای تمیز کردن این فیلتر هوا، از آب و صابون استفاده کنید. سپس قبل از خشک کردن، آن را روغن بزنید. نگهداری صحیح از فیلتر هوا ، عمر مفید آن را افزایش می دهد.

فیلتر هوا کاغذی در موتور سیکلت

این نوع فیلتر هوا عمدتا برای موتور سیکلت های خیابانی استفاده می شود و زمانی که نو هستند، به خوبی کار می کنند. برای تمیز کردن فیلتر هوا کاغذی در موتور سیکلت، می توان از دمیدن هوا در داخل منافذ آن و یا از طریق ضربه زدن به آن عمل کرد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :