دستگاه چین کن کاغذ چیست

10 / 10
از 1 کاربر

 دستگاه چین کن کاغذ چیست و چه کاربردی دارد؟

در پاسخ به سوال دستگاه چین کن کاغذ چیست باید گفت: دستگاه چین کن کاغذ دستگاهی است که به وسیله آن میتوان رول کاغذ مخصوص فیلتر هوا را به کاغذ های چین خورده تبدیل کرد و از آنها در ساخت فیلتر هوا استفاده نمود. دستگاه چین کن کاغذ خودرو در دو نوع اتومات و نیمه اتومات ساخته میشود که با توجه به بودجه و فضایی که کاربر استفاده کننده دارد میتوان یکی از این دو مدل را سفارش داد.

همه ی ما امروزه با فیلتر هوا و نقش تعیین کننده ای که در پاک نگهداشتن هوادارد آشنایی داریم. هر فیلتر هوای ساخته شده میتواند تا 70 درصد آلودگی و آلایندگی های خارج شده از موتور خودرو را به خود جذب کرده و دودی با آلودگی و آلایندگی کمتری را وارد اتمسفر نماید.

هر فیلتر هوا عمر مفیدی دارد که با فرا رسیدن آخر عمر آن باید نسبت به تعویض فیلتر هوا اقدام کرد. اما گاهی رانندگان پس از دریافت خودرو ی صفر خود از کارخانه با پایان یافتن عمر فیلتر هوا نسبت به خارج کردن دائمی آن از بدنه ی خودرو مینمایند که این کار اصلا توصیه نمیشود زیرا با برداشتن فیلتر هوا دود ایجاد شده در موتور مستقیما وارد اتمسفر شده و عواقب بعضا جبران ناپذیری را برای محیط زیست ایجاد میکند.

بهتر است پس از پایان یافتن عمر مفید این بخش حیاتی خودرو نسبت به تعویض آن با فیلتر هوای جدید اقدام کنیم تا در پاک نگه داشتن محیط زیست سهمی داشته باشیم و این کره خاکی را به نسل های بعد از خود نیز هدیه دهیم.

اما سوال بیشتر رانندگان این است که طریقه ساخت فیلتر هوا به چه صورتی می باشد. باید به این دست از رانندگان گفت که فیلتر هوا معمولا به صورت کارخانه ای تولید میشود و پس از دریافت استاندارد های لازم وارد بازار مصرف میشود اما با استفاده از لوازم و موارد اولیه میتوان این محصول را نیز در منزل و در یک اتاق کار کوچک نیز درست کرد ولی باید توجه کرد که در صورتی که مایل به فروش این فیلتر هواهای دست ساز هستید حتما باید آزمایش های کنترل کیفیت و استاندارد بر روی آنها انجام شود و پس از تایید نسبت به فروش آنها اقدام نمایید.

از جمله مواد سازنده ی فیلتر هوا کاغذ چین خورده ی مخصوص فیلتر هوا می باشد. جنس این کاغذ از نوعی خاص درست شده است که به وسیله ی آن میتوان آلودگی های موتور خودرو را جذب نمود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :