تولید فیلتر هوا

10 / 10
از 1 کاربر

تولید فیلتر هوا

فیلتر هوا یکی از وسایل مورد نیاز در زندگی به ویژه لازم برای موتور ماشین است. امروزه با گسترش آلودگی هوا، استفاده از فیلتر هوا نیز بسیار افزایش پیدا کرده است. بدین منظور تولید فیلتر هوا یک راه مناسب برای کسب درآمد به نظر می رسد. البته باید توجه داشت که که در خرید دستگاه های تولید کننده فیلتر هوا دقت کامل به خرج دهید. تولید فیلتر هوا یک کار آسان است و تقریبا برای شروع نیاز به سرمایه کمی دارد.

تولید فیلتر هوا با استفاده از دستگاه تولید فیلتر هوا امکان پذیر است. دستگاه فیلتر هوا دارای انواع مختلف و برندهای متفاوت است اما به طور اجمالی از نظر طرز کار به دو دسته تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طبقه بندی می شوند. متاسفانه در مواردی فروشندگان دستگاه فیلتر هوا، دستگاه نیمه اتوماتیک را به جای دستگاه تمام اتوماتیک تولید کننده فیلتر هوا به مشتری ارائه می دهند. این امر تا حد زیادی موجب کاهش اعتماد خریدار نسبت به فروشندگان دستگاه فیلتر هوا شده است. در صورت استفاده از دستگاه فیلتر هوا تمام اتومات ، دیگر نیازی به نیروی کار انسانی در بخش تولید وجود ندارد زیرا تمام قسمت های فیلتر هوا به طور کامل  توسط دستگاه و به صورت اتوماتیک ساخته و تولید می شود.

اما اگر مایل به استفاده از دستگاه نیمه اتوماتیک برای تولید فیلتر هوا هستید در این صورت باید اقدام به جذب نیروی کار انسانی نیز بفرمایید زیرا با استفاده از این نوع دستگاه تولید فیلتر هوا، برخی از بخش های فیلتر هوا باید توسط انسان تولید شود. همانطور که انتظار می رود قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک تولید فیلتر هوا نسبت به نوع تمام اتوماتیک آن کمتر است.

اگر تمایل به تولید فیلتر هوا هستید حتما قبل از خرید دستگاه تولید فیلتر هوا به میزان کافی در مورد قابلیت ها و خدمات پس از فروش آن تحقیق و دقت فرمایید.

ارسال نظر

باران اسماعیلی : مال باختگی
0 0
سلام بنده یک خط تولید دستی فیلتر هوای خورو خریده ام اما متاسفانه از 40 عدد یکی هم استاندارد از آب در نیامده من چون به عنوان منبع درآمد وشغل به این کار امیدواربودم اکنون بسیار آشفته وعصبی هستم نمیدانم چه کنم تاسرمایه ای که صرف کرده ام (یک میلیون)از بین نرود لطفا اگر کسی میتواند مرا راهنمایی کند؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام دوست عزیز. نظر شما در مورد فیلتر هوا به نمایش گذاشته شد تا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند به شما کمک نمایند.
باران اسماعیلی : تولید فیلتر
0 0
سلام قیمت،اندازه ،وسنگینی وطرز کار(نسبت بندی ومیکس مواد وتزریق به قالبها) دستگاه نیمه اتومات چگونه است؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام دوست عزیز. لیست قیمت دستگاه تولید فیلتر هوا به همراه اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه نیمه اتوماتیک فیلتر هوا برای شما ارسال شد.
احمد : عالیه
0 0
خسته نباشید اگه امکان داره قیمت خط تولید فیلتر هوا اتومبیل تمام فول اتوماتیک رو برام ایمیل کنین ممنون میشم کلن برای شروع خط تولید چند نوع دستگاه با شرایط خرید قیمت تمام شده در حد امکان عکس دستگاه و امکاناتش برام ایمیل کنین متشکرم
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام دوست عزیز. لیست قیمت دستگاه تولید فیلتر هوا به همراه اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه نیمه اتوماتیک فیلتر هوا برای شما ارسال شد.
رادمان : قیمت
0 0
خسته نباشید اگه امکان داره قیمت خط تولید فیلتر هوا اتومبیل تمام فول اتوماتیک و نیمه اتوماتیک رو برام ایمیل کنین ممنون میشم کلن برای شروع خط تولید چند نوع دستگاه با شرایط خرید قیمت تمام شده در حد امکان عکس دستگاه و امکاناتش برام ایمیل کنین متشکرم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :